Wielka majówka’2019 Akademii Noszenia Dzieci

WIELKA MAJÓWKA AKADEMII NOSZENIA DZIECI

Jak co roku w długi weekend majowy odbyło się radosne spotkanie doradców Akademii Noszenia Dzieci. Była to piąta edycja tego wydarzenia i jednocześnie rekordowo liczne. Na zjazd przybyły 32 doradczynie wraz z rodzinami. Było wśród nas 45 dzieci. Łącznie ponad 100 osób. Gościliśmy w ośrodku Morsko, w cieniu ruin zamku w środku bukowego lasu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Podczas majówki spędzaliśmy czas zarówno na nauce, jak i przyjemnościach i integracji. W ciągu dnia doradczynie mogły wybierać spośród niezwykle ciekawej oferty szkoleniowej.

Marta Alabrudzińska poprowadziła warsztat wprowadzający do tzn. skechnotingu, czyli tworzenia notatek wizualnych.  

btr

Sylwia Misiak pokazywała, w jaki sposób doradca może promować swoje działania w mediach społecznościowych.

Ada Stefańska przedstawiła i przećwiczyła z doradczyniami przeróżne zastosowania kółek przy wiązaniu chusty a Magda Konieczka zajęła się nosidłami regulowanymi.

Doradczyni i fizjoterapeutka Ewa Mikowska opowiedziała o mięśniach dna miednicy w praktyce noszenia.  

Oprócz tego, jak zwykle, przemaglowałyśmy się na wszystkie strony z podstawowych wiązań trenowanych na kursie. Wszystkie doradczynie zostały podzielone na grupy i ćwiczyły wiązania pod okiem trenerek. Magiel traktowany jest jako spotkanie aktualizacyjne.

W tym czasie Tatusiowie organizowali niezapomniany czas dzieciom,  zabierając je na wycieczki do pobliskich zamków i jaskiń.

Wieczorami ożywało życie towarzyskie w postaci meczy siatkówki, ogniska, wspólnego śpiewania przy gitarze i ukulele  i nieodłącznych gier planszowych.

Nie zabrakło też corocznej sesji zdjęciowej wszystkich doradczyń i nawet niesprzyjająca pogoda nie zniechęciła do zdjęć w plenerze. Z efektów sesji doradczynie korzystają potem w promocji swoich działań.

Ech, co to był za weekend! Wróciliśmy do domów z pozytywnie naładowanymi bateriami i apetytem na więcej:)

Do zobaczenia za rok!