KONKURS

Konkurs z okazji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości

KONKURS

Konkurs z okazji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości 2022

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości przygotowałyśmy dla Was konkurs!

Zadanie konkursowe jest bardzo proste.Przekonaj nas, że to Tobie należy się MEGA zniżka na nasze szkolenie. Do wyboru masz 2 lokalizacje – Wrocław lub Kraków.

Aby wziąć udział należy do północy 9 października 2022 w komentarzu do posta konkursowego na naszym fanpage’u na Facebooku zamieścić pracę konkursową w dowolnej formie (grafika, film, kolaż zdjęć) z uzasadnieniem, a do 12.10.22 wypełnić formularz zgłoszeniowy na wybraną lokalizację i w uwagach wpisać MTB 2022.

💰

Nagrodą jest zniżka 1000 zł na szkolenie. To oznacza, że za 2 część szkolenia nie zapłacisz ani złotówki. 👀Regulamin konkursu poniżej.

Ogłoszenie wyników nastąpi 10 października 2022.

Regulamin konkursu z okazji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości 2022

1. Organizatorem konkursu jest Akademia Noszenia Dzieci.

2. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie materiału w dowolnej formie (filmowej, pisemnej, kolażu) na temat: „Dlaczego chcę zostać doradcą noszenia”.

3. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 projekty.

4. W konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, z wyłączeniem osób, które wypełniły formularz zgłoszeniowy przed 3.10.2022 i są na liście uczestników szkolenia we Wrocławiu lub w Krakowie.

5. Prace konkursowe można zgłaszać od 3 do 9 października 2022 roku, do godziny 24:00.

6. Prace konkursowe należy umieszczać pod postem konkursowym na fanpage’u Organizatora na Facebooku.

7. Zwycięska wypowiedź zostanie wyłoniona poprzez głosowanie Jury składającego się z trenerek Akademii Noszenia Dzieci.

8. Uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie nadesłanego materiału w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej Organizatora. Jednocześnie oświadcza, że ma pełne prawa autorskie do nadesłanego projektu.

9. Organizator ogłosi Zwycięzcę konkursu na Facebooku oraz Instagramie Akademii Noszenia Dzieci w dniu 10 października 2022 roku.

10. Nagrodą w konkursie jest zniżka na szkolenie dla doradców w wysokości 1000 złotych – na wybrane szkolenie w 2022 roku – Wrocławiu lub w Krakowie. Pełna cena szkolenia to 2550 zł.

11. Terminarz szkoleń znajduje się na stronie https://www.akademianoszenia.pl/szkolenia/

12. Realizacja nagrody nastąpi pod warunkiem, że zwycięzca konkursu zarejestruje się na wybrane szkolenie w 2022 roku – we Wrocławiu lub Krakowie przez formularz na stronie Akademii Noszenia Dzieci w nieprzekraczalnym terminie do 12 października 2022 roku.

13. Nagroda zostanie przyznana autorowi zwycięskiego projektu. Nie można przekazać jej innej osobie.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia prac konkursowych, zawierających niestosowne treści oraz prac niezgodnych z tematem konkursu.

15. Serwis Facebook nie jest odpowiedzialny za konkurs, jego realizację oraz przeprowadzenie.