Akademia świętuje!

Uwaga – świętujemy! 😉

Piękna wiosna w maju i czerwcu okazała się czasem, gdy rozpoczęty w zeszłym roku proces powiększania grona trenerskiego wszedł w ostatni etap – i tym samym otwieramy nowy rozdział w działalności AND. We Wrocławiu, Warszawie i Szczecinie odbyły się pierwsze części szkoleń prowadzone w nowych składach trenerskich. Do założycielek Akademii dołączyły Sylwia Misiak, Milena Nadolna-Dróżdż, Ada Stefańska i Ania Zin – doradczynie noszenia z doświadczeniem, wielką wiedzą i sercem.

      

A uczestniczki tych ostatnich edycji to 22 nowe doradczynie, które doceniły atmosferę dobrej pracy i empatii oraz dużą dawkę praktyki wiązań. Dla Akademii te szkolenia to nowe doświadczenie korzyści płynących z różnorodności pracy w większym zespole, synergii i działania opartego na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Z radością czekamy na kolejne edycje naszych szkoleń niezmiennie wierząc, że praca doradcy noszenia ma głęboki sens. Chcemy dokładać kamyczek do budowania pięknych i zdrowych relacji rodziców z ich malutkimi dziećmi, przez szkolenia dla doradców i nasze spotkania na konsultacjach i warsztatach.

      

Wszystkich, którzy też chcą pracować z rodzicami i uczyć ich noszenia dzieci w chustach, a także wszystkich, którzy wiedzy o noszeniu potrzebują w swojej pracy zawodowej zapraszamy na kolejne edycje szkoleń w różnych miejscach w Polsce. Terminy i miasta na stronie www.akademianoszeniapl/szkolenia.

Czekamy na Was po wakacjach;)

Zespół trenerski AND